İpek Halı Yıkama BALAT HALI YIKAMA

İpek Halı Yıkaması

Halı yıkamada yüksek performans ve uzman ekibimizle halılarınızı her daim temiz ve yeni olarak kullanabilirsiniz. Son sistem teknoloji ile kullandığımız yıkama, temizleme ve kurutma yöntemleri ile büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Tam otomatik makinelerimizle ipek halı yıkama işlemleri de hassasiyetle yapılarak halılarınız zarar görmez ve yıpranmaz.

 Vakum teknolojisi ile halıları derinlemesine temizleyerek gerçek bir hijyen sağlanmakta ve sağlıklı bir ortam sağlanmaktadır. Leke çıkarma teknolojisi ile kullandığımız kaliteli şampuanlar ve son sistem maineler ile inatçı lekelerden eser kalmamaktadır. Halılarınız yeniliğini kaybetmeden hijyen ve derinlemesine temizleme sağlanmaktadır.

 İpek Halılarınız Hassas Yıkama İle Yeni Kalır!

 İpek halılarınızda kendi temizleme yöntemlerinizi kullandığınızda hassas olduğu için yıpranmaya müsaittir. Ve yine kullandığınız temizlik ürünleri de halınıza zarar vermektedir. Firmamız profesyonel halı yıkama olarak saf ipek halı yıkama işlemlerinizi hassas yıkamaya uygun bitkisel halı şampuanlarımız ile yıkama uygulaması yapmaktayız.

 Son sistemle uzman ekibimiz tarafından yıkanan hassas halılarda deformasyon, bozulma, yıpranma, renk de solma olmamaktadır. Firmamızın garantisi ile yeni ve temiz olarak hızlı teslimatla müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz.

 İpek Halılarda Sorunsuz Temizlik Garantisi: 

 Firmamızın uzman ekibi ve teknolojik donanımımız ile ipek halıların hassaslığına uygun yöntemle yıkama işlemlerinde memnuniyet garantisi vermekteyiz. Tüm işlemler hijyenik ortamda profesyonel ve teknolojik donanımla gerçekleştirilmektedir. Halılarınız yıkama işleminden sonra tekrar leke ve hata kontrolünden geçmektedir. Özel halı parfümleri ile paketleme işlemi yapılarak mis kokular eşliğinde teslimat yapmaktayız.