Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltukların genel yapısına ve döşemesine zarar vermeden profesyonel temizlik büyük öneme sahiptir. Bunu gerçekleştirmek için ise mutlaka bitkisel şampuan çeşitleri ve yüksek teknolojiye sahip makineler kullanılmalıdır. Verdiğimiz hizmet kapsamında tam donanımlı ekipman üzerinden, koltuk yıkama hizmetini sizlere sunmaktan memnuniyet duyarız. Yerinde temizlik hizmeti ile beraber ne zaman isterseniz adresinize geliyor ve kurumsal destek sağlıyoruz.

 Koltuk Yıkama

 Marka ve model üzerinden kumaşına bağlı olarak pek çok farklı koltuk çeşitleri bulunmaktadır. Her koltuk adına farklı yöntemler ele alınmalı ve kusursuz bir temizlik gerçekleştirilmelidir. Özellikle başta deri olmak üzere farklı kumaş yapısındaki kalitenin yıpranmaması, renginin solmaması ve desen koruması açısından özel malzemeler değerlendirilmelidir. En zorlu lekelerle mücadele eden çalışmalarımız doğrultusunda, koltuk yıkama hizmetine günün 24 saati boyunca sağlamaktayız.

 Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmeti

 Koltuklar halılar ile beraber evde en çok kullanılan eşyalardır. Bu sebepten çok fazla kirlenir ve özellikle sağlığa zararlı canlılar ürer. Bu mikrobik canlıların tamamen koltuklardan arınması için detaylı temizlik hizmeti sağlamaktayız. Derinlemesine yapılan temizlik özel vakum ve püskürtme gücüne sahip makineler eşliğinde, bitkisel şampuanlar üzerinden sağlanmaktadır. 

 Uygun Fiyatlarla Koltuk Yıkama

 Bütçenize uygun fiyatlar üzerinden en iyi koltuk yıkama hizmetini sağlamaktayız. Bulunduğunuz adresi itibariyle zamanında geliyor; sizlere fazla vakit kaybettirmeden istediğiniz koltukları tertemiz noktaya ulaştırıyoruz. En zorlu lekeler, mikroorganizmalar ve diğer pek çok kirler için koltuk yıkama konusunda bize güvenebilirsiniz.