Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Yün halılar kalın olduklarından dolayı iç kısımlarındaki kirler çok daha fazla birikir. Özellikle hassas bir yapıya sahip oldukları için bireysel olarak ele alınan temizlik önemli sorunlar teşkil edebilir. Fazla su kullanmak, kurutma esnasında aşırı sıcakta bekletmek buharlama işlemi halıda bazı hatalar yaratabilir. Tüm bunlara dikkat ederek ele aldığımız yün halı yıkama hizmetini profesyonel anlayışla sizlere sunmaktan memnuniyet duyarız.

 Yün Halı Yıkama

  Yün halılar için özel bakım ve püskürtme gücüne sahip makineler kullanıyor; endüstriyel şampuanlar ile destekliyoruz. Düzenli olarak ele aldığımız hizmet kapsamında yün halı yıkama konusunda periyodik destek sunuyoruz. Böylece temizlenmesi kolay olmayan yün halılarınız sürekli olarak temiz kalır.

 Profesyonel Yün Halı Yıkama

 Yün halı çeşitlerini kalitesini ve orijinal dokusunu kaybetmemesi konusunda profesyonel temizlik yapılmalıdır. Özellikle halı kumaşının sert bir tabaka haline gelmesi ve renklerin kaybolması önemli sorun teşkil eder. Bunu önlemek için özel olarak ele alınan tam donanımlı temizlik malzemeleri profesyonel bir kadro bünyesinde yıkanmalıdır. Yün halılara uygun şekilde tamamen dengeli olarak gerçekleştirdiğimiz hizmet neticesinde, halılarınız hem sağlıklı hale gelmekte hem de yepyeni görüntüsünü bozmadan kullanım imkanı vermektedir.

 Kaliteli Yün Halı Yıkama

 Yün halılarınızın modeli ve boyutlarına bağlı olarak farklı fiyatlar üzerinden profesyonel hizmet sunuyoruz. Aşamalı olarak gerçekleştirdiğimiz temizlik konusunda öncelikle toz ve kirleri tamamen alıyoruz. Daha sonra özel temizlik malzemeleri ve makineler eşliğinde çalışmalar sağlayarak her açıdan sağlıklı ve hijyenik noktaya ulaştırıyoruz. Üstelik tüm bu hizmetlerimiz çok uygun fiyatlar üzerinden gerçekleşmektedir.