Hakkımızda

Halı yıkama sektöründe uzun yıllardır varlığını gösteren firmamız, profesyonel bir şekilde çalışma göstererek gözde halı yıkama fabrikaları arasına girmeyi başarmıştır. Firmamızda çalışan ekibimiz, halı yıkama konusunda yetkin bilgilere sahip olmakla birlikte sürekli kendini geliştirmektedir. Müşterilerin sağlığı önemsenmekte ve halı yıkama için kaliteli deterjan kullanılmaktadır. Müşterilerin adresinden alınan halılar için herhangi bir servis ücreti talep edilmemektedir.

Her halının türü farklı olduğundan halının türüne göre yöntem ve deterjan kullanılmaktadır. Yıkanan halılarda saçaklanma, yıpranma ve solma gibi bir durum asla yaşanmamaktadır. Adresten alınan halıların kaybolmaması için özel etiket sistemi kullanılmaktadır. Halılar ne yıkanma sırasında ne de teslimat sırasında, hiç kimsenin halısı ile karışmamaktadır. 

Balat Halı Yıkama Olarak Vizyonumuz

Firmamız, kurulduğu günden itibaren sürekli gelişme göstermekte ve halı yıkama sektöründe varlığını sürdürmektedir. Kısa süre içerisinde halıların yıkanma ve temizlenmesi gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyet odaklı çalışan firmamız, müşterilerden gelen olumlu ve olumsuz görüşleri analiz etmekte olup eksiklikler, gidermeye çalışmaktadır. İstanbul bölgesinde kaliteli halı yıkama firması arayanların tercihi, Balat Halı Yıkama olmaktadır. 

Halı yıkama işlemi sadece leke çıkarma olarak görülmemekte, halıların diplerine kadar yerleşen bakteriler arındırılmaktadır. Modern halı yıkama tesisinde hizmet vermekte olan firmamız, halı yıkama işlemi esnasında titiz bir çalışma göstermektedir. Halı yıkamada kullanılan makineler son teknoloji olup yıkama ve kurutma işlemleri için ayrı ayrı makineler kullanılmaktadır.

Balat Halı Yıkama Olarak Misyonumuz

Halı yıkama hizmetinin yanı sıra yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama ve koltuk yıkama hizmeti de verilmektedir. Yapılan işlerde profesyonelliğe dikkat edildiğinden, maksimum sonuç ortaya konulmaktadır. Güçlü halı yıkama makineleri halıyı derinlemesine temizlemekte ve kirden arındırmaktadır. Her bir müşterinin kaç adet halı verdiği, halıların kaç metre olduğu kayıt altına alınmaktadır.

Hijyenik temizleme sağlayan ve sağlığa en ufak bir zararı dokunmayan organik halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır. Halıları için bütçe dostu bir çözüm arayanlar, firmamızı tercih etmektedir. Halıların yıkama ve kuruma işlemi tamamlandıktan sonra son bir kontrolden geçmektedir. Kontrolden geçirilen halılar paketlendikten sonra adrese kadar ücretsiz servis ile teslim edilmektedir.