Tül Perde Yıkama

Tül Perde Yıkama

En uygun fiyatlarla sunulan tül perde yıkama hizmetleri Türkiye’nin her şehrinde ifa edilmektedir. Adreslerden alınan perdeler 2 ya da 3 iş günü içerisinde yine adreslere teslim ediliyor. Çeşitli aşamalardan geçirilerek yıkanan perdelerde beyazlatma işlemleri de yapılmaktadır. Toplu yıkamalarda yüzde on ile yirmi arasında değişen indirimler de mevcuttur.

  Tül Perde Yıkama Hizmetleri

 Müşterilere sunulan tül perde yıkama hizmetlerinde birinci sınıf makine ve A kalite temizleyiciler kullanılıyor. Perdelerin üzerindeki leke ve izler tamamen çıkana kadar aynı işlemler tekrar tekrar yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetinin temel alındığı yıkama faaliyetlerinde kurutma ve beyazlatma gibi ekstra hizmetler de sunuluyor.

 Alanında uzman ve deneyimli personellerin ifa ettiği yıkama hizmetlerinde genel ve detaylı olmak üzere iki aşamalı bir temizlik sunuluyor. Sadece tül perdelerin yer aldığı çok kapsamlı çamaşır makineleri kullanılmaktadır. İsteyenler için perdelere özel kuru temizleme hizmetleri de uygun fiyat garantisi ile birlikte servis ediliyor. Perdeler çeşitli aşamalardan geçtikten sonra özel ve muhafazalı odalarda kurutulmaktadır. Daha sonra isteğe bağlı olarak ütüleme işlemleri de personeller tarafından gerçekleştiriliyor.

 Tül Perde Yıkama Fiyatları

 Tecrübeli personellerin güler yüzlü hizmeti ile adreslerden alınan tül perdeler her bütçeye uygun fiyatlarla yıkanmaktadır. Perde çıkarma ve takma işlemleri de bizzat eve gelen ekipler tarafından yapılıyor. Perdelerin sayısına ve çeşidine göre fiyatlarla küçük farklılıklar olabilir. İki ya da üç taksitli ödeme imkanları da sunulan avantajlar arasında yer alıyor.